VytisknoutExportovat ICS

Workshop: Posilte vnitřní motivaci objevením svého PROČ

Akce

Název akce:
Workshop: Posilte vnitřní motivaci objevením svého PROČ
Datum konání:
pondělí, 23. 9. 2019, 17:00 h - 19:00 h
Místo konání:
Praha 6,
Kategorie:
IPMA ČR

Popis

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na Afterwork na téma posílení vnitřní motivace s Martinem Čechákem a Michalem Holubem, profesionálními kouči a lektory leadershipu s bohatými manažerskými zkušenostmi.

 

Workshop se koná dne 23. 9. 2019 od 17 hod v Tréninkovém centru SHINE Praha na adrese Vítězné nám. 2, Praha 6, v učebně ve 4. Patře.

 

Dozvíte se, jak je důležité znát své vnitřní motivy, PROČ děláte, co děláte. Na příkladech lidí, týmů a organizací si ukážeme, jak významně se proměnili uvědoměním si svého proč. V praktické části workshopu si osobní PROČ zformulujete a zážitkovým způsobem ukotvíme. Stane se Vaší součástí a povede Vás k větší spokojenosti a výkonnosti v práci i životě.

 

Další informace a registrační formulář naleznete zde: https://www.ipma.cz/afterwork-posilte-vnitrni-motivaci-objevenim-sveho-proc-23-9-2019/

 

Neváhejte se přihlásit co nejdříve. Počet míst je omezený. Vstupné činí 300 Kč a bude vybíráno na místě v hotovosti nebo platbou QR kódem. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR a IPMA Young Crew, a komor PMI a KPM.

Těšíme se na Vás!

IPMA Young Crew


Místo konání

Umístění:
Tréninkové centrum SHINE
Ulice:
Vítězné nám. 2
PSČ:
160 00
Město:
Praha 6
Stát:
Czech Republic

Popis

Tréninkové centrum SHINE Praha na adrese Vítězné nám. 2, Praha 6, v učebně ve 4. Patře.

© 2019 Česká komora PMI