VytisknoutExportovat ICS

Příběhy inovací - Afterwork s Adamem Novákem

Akce

Název akce:
Příběhy inovací - Afterwork s Adamem Novákem
Datum konání:
středa, 16. 1. 2019, 18:00 h - 20:00 h
Místo konání:
Praha 7,
Kategorie:
IPMA ČR

Popis

Příběhy inovací - Afterwork s Adamem Novákem

 

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na afterwork Příběhy inovací s lektorem Adamem Novákem, který se uskuteční dne 16. 1. 2019 od 18 hod v Inspiration Hub (DataScript s.r.o), Jankovcova 1037/49, Classic 7 - budova C, Praha 7.

 

Na základě příběhů slavných inovátorů a zkušeností lektora se dozvíte se, jak je možné prosadit inovativní nápad v podniku či společnosti, jaké vlastnosti by měl mít úspěšný inovátor, co typicky brání prosazování inovačním projektům či jakým způsobem můžeme kreativní nápady a inovace naopak podpořit.

 

 Přednášející Adam Novák je autorem knihy Inovace je rozhodnutí. Působil na pozicích manažera projektů, obchodníka a byznys analytika. Má několikaleté zkušenosti se zaváděním inovací, například v oblasti informačních systémů pro klienty z řady bank, státní správy i telekomunikací. Podílel se na inovaci procesů v různých oblastech jako obchod, vývoj nového produktu či reklamace. Od roku 2010 se věnoval zlepšování procesů a řízení projektů ve společnosti LINET. Pátým rokem působí jako lektor a konzultant na volné noze. Vyškolil stovky lidí v oblasti měkkých i tvrdých dovedností a kreativního myšlení. Založil a řídí internetový magazín o inovacích, kreativitě a startupech Mámnápad.cz.

 

Svoji účast registrujte na formuláři zde: www.ipma.cz/pribehy-inovaci-afterwork-s-adamem-novakem-16-1-2019/. Akce je zdarma. Kapacita je omezená.

 


Místo konání

Umístění:
Inspiration Hub (DataScript s.r.o)
Ulice:
Jankovcova 1037/49, Classic 7 - budova C
Město:
Praha 7
Stát:
Czech Republic

© 2019 Česká komora PMI