VytisknoutExportovat ICS

Vemte rozum do hrsti a vystupte z Agilního davu

Akce

Název akce:
Vemte rozum do hrsti a vystupte z Agilního davu
Datum konání:
středa, 12. 9. 2018, 17:30 h
Místo konání:
IBM Global Services Delivery Center - Technická 2995/21, Brno; budova F/G,
Kategorie:
PMI Brno

Popis

Anotace

Slovy Prezidenta české komory PMI „Zlatý hřeb konference ve Zlíně - neotřelý a osobitý, pro některé agilní evangelisty zřejmě až provokující, nicméně každopádně nabitý energií, zábavný a zajímavý.“ Taková je přednáška Romana Slivky "Vemte rozum do hrsti a vystupte z Agilního davu", výzva vskutku rezonující s všudypřítomným tématem agilní transformace a agility.

Romanův pohled: Hodně často se mě ptají: “Romane, mohl bys u nás ve firmě zavést a naimplementovat agilní způsob řízení projektů”, anebo “Zavedl by si u nás agilní projektovou metodologii?” A já, ke své vlastní škodě, říkám, že to nedokážu. Že nedokážu zavést něco, co neexistuje.

Stejně jako Vy, i oni, zůstávají s údivem stát a správně se ptají: “Jak to, že neexistuje, když to dělají všichni?”

Proč – přijďte si poslechnout.

 

Přednášející

Roman Slivka

PMP certifikovaný projektový manažer s více než dvacetiletou zkušeností v oboru vedení projektů, programů a portfolií v oblasti informačních technologií, obchodních procesů a transformací. Svoji profesní kariéru začal jako technický specialista při implementaci firemní IT struktury, postupně pak zastával roli technického vedoucího implementačních týmů, až přebral plnou zodpovědnost za implementaci projektů. Má zkušenosti v oblastech zadávání projektů, návrhů řešení, vyjednávání s klienty, nasazení komplexních obchodních řešení jako jsou zabezpečení sítí, enterprise content management ve finanční, vládní a průmyslové, komerční sféře. V IBM vedl jako výkonný ředitel projektu celosvětový IT transformační projekt pokrývající přes pět set lokací v téměř sto zemích světa. Bohaté praktické zkušenosti dnes využívá při své konzultační práci.


Místo konání

Umístění:
IBM Global Services Delivery Center - Webové stránky
PSČ:
616 00
Město:
Technická 2995/21, Brno; budova F/G
Stát:
Czech Republic

Popis

Access to IBM - F/G building

By car from the downtown area

Go up Veveri street to the MU Law School, then take the outward-bound road to Svitavy. Turn to the right when you pass the Shell gas station, and to the left at the next crossroads. Pass under the bridge and go on by the FEI building, until you get to the List Building.

Public transport

From the downtown area, take tram no. 12 to Cervinkova stop, then turn left and walk over the bridge in the direction of the university (VUT), turn right on the other side of the bridge and after a few metres your will see the three IBM buildings in front of you.

© 2019 Česká komora PMI