VytisknoutExportovat ICS

Afterwork Hra: na kompetence PM (Jiří Krátký)

Akce

Název akce:
Afterwork Hra: na kompetence PM (Jiří Krátký)
Datum konání:
středa, 30. 5. 2018, 18:00 h - 20:00 h
Místo konání:
PM Consulting - Praha 9,
Kategorie:
IPMA ČR

Popis

Proplouváte projekty jako zkušený mořský vlk? Znáte své silné a slabé stránky na poli kompetencí projektového řízení? Přijďte si s námi zahrát deskovou hru SEA WOLF!

Projektový manažer ovládá široké spektrum dovedností. Jaké kompetence jsou pro řízení projektu, programu či portfolia klíčové? V čem se můžete zdokonalit a které stránky osobnosti, týmové spolupráce a řízení projektu posílit?

IPMA ČR a IPMA Young Crew Vás zvou na afterwork, na kterém si formou zábavné týmové hry prozkoumáme kompetence projektového manažera dle standardu IPMA, zjistíme, co vše obsahují a jak je nejefektivněji využít v praxi.

Přijďte se s námi bavit!

Workshop se koná ve středu 30. května od 18 hod v prostorách PM ConsultingSokolovská 178/247, 190 00 Praha 9. Akce je ZDARMA.

Hra trvá 90 min. Facilitátorem bude Jirka Krátký, zkušený projektový manažer a lektor tréninků praktického projektového řízení, simulačních her a příprav k mezinárodním certifikacím.  Poté bude následovat krátké review, na základě kterého se účastník dozví, v čem je možné se dále zlepšovat a jakým směrem nastartovat svůj osobní rozvoj.

AFTERWORK má omezenou kapacitu. Je nutné se přihlásit  prostřednictvím formuláře, který naleznete zde: https://www.ipma.cz/hra-na-kompetence-pm-afterwork-s-jirkou-kratkym-30-5-2018/


Místo konání

Umístění:
PM Consulting - Webové stránky
Ulice:
Sokolovská 247
PSČ:
190 00
Město:
Praha 9
Stát:
Czech Republic

© 2019 Česká komora PMI