VytisknoutExportovat ICS

Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým (Zuzana Ježková)

Akce

Název akce:
Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým (Zuzana Ježková)
Datum konání:
úterý, 10. 4. 2018, 17:30 h
Místo konání:
Shine Consulting - Praha,
Kategorie:
IPMA ČR

Popis

Projekt na startovní čáře je ovlivněn zejména schopností týmu rychle se sladit a sehrát tak, aby všichni vyšli stejnou cestou směřující k dosažení stanovených cílů. Jak se při zahájení projektu v heterogenním týmu dobře zorientovat a vést jej k úspěšnému cíli? Jakých chyb se při startu projektu dopouštíme a jak je takticky eliminovat?  

 

IPMA Česká republika, z.s., a IPMA Young Crew Vás srdečně zvou na workshop se zkušenou lektorkou, psycholožkou a osobní koučkou Zuzanou Ježkovou, který se uskuteční dne 10. 4. od 17:30 ve školicím centru Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích. 

Na modelovém příkladu si vyzkoušíte, jaká omezení nastávají při spouštění projektu, a následně výkladem s příklady se dozvíte, jak se chybám vyvarovat z pohledu psychologického i na základě aplikace technik projektového řízení.  

 

Přednášející:

Zuzana Ježková je zkušená lektorka. Pravidelně organizuje odborná školení, zážitkové tréninky a rozvojové kurzy. Zaměřuje se na oblast projektového řízení, sebeřízení, work-life balance, komunikační dovednosti a další soft skills.  Je certifikovanou konzultantkou projektového řízení (IPMA® PMC). Sama víc jak 11 let pracovala jako projektová manažerka (má certifikáty IPMA, PMI i PRINCE2).

Napsala e-knihu Hodina navíc každý den, přispívá na blog psychologicketipy.cz a mnoho dalšího. Více se můžete dozvědět na zuzanajezkova.cz.

 

Akce je zdarma.

Účastníci se mohou registrovat zde: https://www.ipma.cz/afterwork-zuzana-jezkova-jak-chytre-a-psychologicky-nastartovat-projekt-i-jeho-tym-10-4-2018/

Neváhejte se přihlásit co nejdříve, počet míst je omezen.

Těšíme se na Vaši účast.

Nechcete, aby Vám neutekla žádná další akce IPMA ČR? Sledujte nás na Facebooku


Místo konání

Umístění:
Shine Consulting - Webové stránky
Ulice:
Vítězné náměstí 2
Město:
Praha
Stát:
Czech Republic

© 2020 Česká komora PMI