VytisknoutExportovat ICS

Project Management Open Space 2020

Akce

Název akce:
Project Management Open Space 2020
Datum konání:
úterý, 28. 1. 2020, 08:00 h - 17:30 h
Místo konání:
Praha 10,
Kategorie:
Ostatní

Popis

Rádi bychom vás pozvali na druhý ročník unconference Project Management Open Space, která se bude konat dne 28.1. opět v konferenčním centru GreenPoint.

 

Dopoledne proběhne šest přednášek.

 

V přednáškách se budeme věnovat:

 

  • Co by měl umět a znát projektový manažer či manažerka, aby uspěl v řízení projektů v blízké budoucnosti. Tomuto tématu se Jirka Krátký dlouhodobě věnuje a seznámí účastníky s tím, jaké kompetence by měli mít.
  • V druhém vstupu se budeme věnovat odhadům pracnosti. Přenášející Marek Soukup na toto téma zorganizoval několik běhů školení a ve své přednášce nám představí jeho poznatky a závěry.
  • Třetí přednáška bude v podání Marka Čatloše na téma měření a reporting v týmech.
  • Mira Vlach si připravil úvod do OKR a implementaci této metody do firem.
  • Jaké jsou typické součásti agilních kontraktů bude téma Jana Barty, který je advokát a věnuje se agilním kontraktům. Chce upozornit jaké jsou rozdíly mezi agilními kontrakty a tradičními „waterfallovými“ smlouvami a na co si dát pozor.
  • S kontrakty souvisí výběrová řízení a v posledním vstupu Jarek Procházka nastíní jejich principy a představíme si je na příkladu výběru dodavatele agilní transformace.

 

Odpolední část bude probíhat ve formátu Open Space, kde budeme buď pokračovat diskuzí na dopolední témata, nebo tématy dle preferencí účastníků.

 

Více informací a registrace: https://www.pmopenspace.cz/


Místo konání

Umístění:
Konferenční centrum GreenPoint
Ulice:
Dvouletky 529/42
PSČ:
100 00
Město:
Praha 10
Stát:
Czech Republic

© 2020 Česká komora PMI