VytisknoutExportovat ICS

Piknikový Afterwork ve Stromovce - Motivace s Irenou Pajerovou

Akce

Název akce:
Piknikový Afterwork ve Stromovce - Motivace s Irenou Pajerovou
Datum konání:
pondělí, 24. 6. 2019, 18:00 h - 20:00 h
Kategorie:
IPMA ČR

Popis

IPMA Czech Republic, z.s., a IPMA Young Crew CR Vás zvou na piknikový afterwork, kterým provede lektorka soft skills a jazykových dovedností Irena Pajerová. Zaměříme se na Vaši motivaci a dosahování cílů. Dozvíte se:

  • v čem spočívá motivace, jak funguje náš mozek
  • proč je důležitá (nejen pro projektového manažera)
  • jak ji získat a udržet si ji i přes komplikace, které vyvstanou při řízení projektů/ vedení lidí
  • jak lépe dosáhnout stanovených cílů.

Piknik se uskuteční dne 24. 6. 2019 od 18 hod v Parku Stromovka na Praze 7 - Holešovicích. Sraz účastníků je mezi 17:30-17:45 u pomníku před vstupem do Stromovky u Výstaviště, 50°06'15.8"N 14°25'50.7"E (pro opozdilce kontakt 775 492 989). Předpokládaná doba trvání jsou 2 hodiny.

Neváhejte se přihlásit co nejdříve na formuláři zde: https://www.ipma.cz/piknikovy-afterwork-praha-stromovka-motivace-s-irenou-pajerovou-24-6-2019/

Vstupné činí 200 Kč a bude vybíráno v hotovosti na místě nebo platbou přes QR kód. Vstupné zdarma mají členové IPMA ČR, IPMA Young Crew, Komory PMI a Komory projektových manažerů.

 

Lektorka

Irena Pajerová se více než 12 let podílí na organizaci workshopů, seminářů, festivalů, školení či mezinárodních projektů v oblasti měkkých dovedností a jazykového vzdělání. Studovala angličtinu a češtinu na Pedagogické a Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvovala stáž Erasmus v rakouském Salzburgu, au-pair pobyt v irském Corku a několik desítek mezinárodních školení po Evropě. Byla učitelkou na SŠ, lektorkou v mnoha jazykových školách, koordinátorkou vzdělávacích aktivit v neziskovce a působila jako mentorka pracovníků mládeže. Jedním z úspěšných projektů Ireny je Rozmluvme se (Rozmluvme se česky) zaměřený na odbourávání strachu z mluvení cizí řečí. Zajímá o dobrovolnictví a vše související se seberozvojem.

© 2020 Česká komora PMI