Dobrovolnictví - proč a jak se zapojit

Česka komora PMI vyzývá všechny členy i nečleny, aby se zapojili do aktivit komory.

Pokud se zajímáte o projektové řízení, bez ohledu na to, zda jste zkušený nebo začínající projektový manažer či manažerka, PMI vám nabízí jedinečnou příležitost angažovat se v komunitě profesionálů a získat tak cenné zkušenosti, inspiraci i kontakty.

Zkušeným profesionálům nabízíme možnost zapojit se tvorby odborného obsahu a prezentovat své cenné zkušenosti před naší členskou základnou, která činní přes 300 členů. Budeme velice rádi, když se zapojíte do tvorby časopisu, připravíte přednášku, ujmete se role mentora v některé z našich partnerských firem, zapojíte se do PMIef, nebo přijede s vlastím nápadem, jak přispět k rozvoji naší komory.

Začínajícím projektovým manažerům, nebo studentům, kteří by se rádi po skončení studia vydali na dráhu projektového manažera, nabízíme celou řadu pozic, jejích cílem je podporovat chod komory. Díky dobrovolničení pro komoru získáte spoustu cenný kontaktů, přehled o dění na půdě projektového řízení a jako dobrovolníci komory budete mít vstupy na všechny naše akce zcela zdarma.

Aktuální příležitosti

Zapojte se!

Máte zájem přidat ruku k dílu a přispět tak k naplňování cílů komory? Napište nám na ! Dejte nám vědět, o kterou z oblastí máte zájem a kolik času chcete/můžete této činnosti věnovat. Všem zájemcům se individuálně ozveme.

© 2020 Česká komora PMI