O časopisu

newsletter

Cílem časopisu České komory PMI je informovat členy komory o aktuálním dění ve světě projektového řízení, jak v Čechách, tak v zahraničí. Přinášet zajímavosti ze světa PMI.org nebo informace o konaných akcích v Praze a Brně, a také informovat o doporučených postupech a odborných poznatcích z oblasti projektového managementu.


Časopis České komory PMI je od roku 2018vydáván jako čtvrtletník ve spolupráci se Slovenskou komorou PMI. Do časopisu může přispívat kdokoliv oslovený z vedení nebo členské základny komory. Není výjimkou i příspěvek dobrovolníka či osloveného profesionála mimo komoru.

 

Jak ho získat

Časopis České komory PMI je pravidelně zasílán všem jejím platným členům (členství lze aktivovat na PMI.org). Archiv starších vydání je pak k dispozici na tomto odkazu.

 

Chcete se stát spoluautorem?

Chcete se v projektové komunitě zviditelnit jako autor a přidat se ke kolektivu spoluautorů Časopisu České komory PMI? Napadá Vás zajímavý článek o doporučené praxi z rodiny standardů PMI nebo máte dobrý nápad na anketu? Neváhejte a napište nám!

© 2019 Česká komora PMI