Ve spolupráci s PwC Raiffeisenbank si vás dovolujeme pozvat na třídílný podzimní seriál workshopů na téma Change Management v projektové praxi.

Všechny workshopy povede zkušený innovation & change leader a šéf PwC Experience Centra, Ján Uriga.  

Začínáme již ve středu 26.9.2018 od 18:00 workshopem na téma "Change management pro projekťáka = abys byl 3x úspěšnější"  Zvýšena kapacita a stále volná místa!!!

        

Podmínka účasti: Prokázat se dostatečnou zásobou drobných (change) při registraci na recepci :)  

Obsah: 

  1. Proč jsou change management a project management považovány za násilím odtrhnuté siamské dvojčata? Symbióza by pomohla přežít oběma, zatímco teď řeší každý svoje vlastní problémy. Večer uděláme krok zpět a budeme je "sešívat dohromady" 
  2. Cíle PM vs. cíle ChM 
  3. Jaký je vhodný proces řízení změny, který musí znát/uplatňovat každý project manager? XY kroků změny podle Kottera resp. podle životní praxe. Např. korejské kultury mají jen 2 kroky. Víte které? Dozvíte se na místě :) 
  4. Případová studie a praktické cvičení pro malé týmy, které vzniknou na místě. Úkol: Jak spustit za 4 týdny vlajkový projekt ve špičkovém hotelovém resortu v rozměru "the best", i přes problémy. 
  5. Wrap up - co je potřeba si odnést domů (kromě svých osobních věcí) 

Další workshopy seriálu budou následovat v říjnu a listopadu a včas vás na ně upozorníme na našich stránkách a FB/LN kanálech:

  • 18.10.2018 Konkrétní nástroje change managementu - jak vytvořit sense of urgency, jak efektivněji řídit stakeholdery, change readiness assessment
  • 21.11.2018 Taktiky vyjednávání s náročným klientem

 Těšíme se na setkání s vámi!

 Vstupné je zdarma pro: členy České komory PMI, dobrovolníky České komory PMI, zaměstnance sponzorů akce (PwC a Raiffeisenbank). 200,- Kč pro ostatní hosty.

 

 

© 2018 Česká komora PMI