Blog

POZOR, ZMĚNA TERMÍNU - NOVÝ TERMÍN ČTVRTEK 6.6.2019

V červnu 6.6.2019  navazujeme na velmi úspěšnou společnou akci všech tří organizací zastřešujících projektové řízení v ČR - České komory PMI, IPMA ČR a Komory Projektových Manažerů a navážeme tentokráte s tématem Odměňování a motivace v agilním prostředí: Mýty, fakta, zkušenosti.

 

 

pmi david vrba

Dobrý den,jmenuji se Gerel Batashova, jsem studentka Provozně ekonomické fakulty, ČZU a studuji obor Projektové řízení. Ráda bych Vás požádala o vyplnění následujícího dotazníku v rámci své diplomové práce - https://goo.gl/forms/q8HX35UaGdgrBFf43.

Diplomová práce je věnována tématu vývoje agilního řízení projektů, zahrnuje taktéž novější vydání metodiky PRINCE 2 Agile a Agile Practice Guide od PMI. Cílem šetření je zjistit, jak projektoví manažeři vnímají agilní metody, jaký mají přehled, s čím se setkali a co očekávají. Vaše názory obohatí moji diplomovou práci o praktickou složku. Data i výsledky z dotazníku budou v mé diplomové práci uváděny anonymně.

Dotazník Vám nezabere více jak 5 minut Vašeho času.

Děkuji za vyplnění!

Gerel

 

Pokud si chcete zlepšit šance na skvělé výsledky vašich projektů zapojením nástrojů change managementu dle metodiky Prosci® a ADKAR™ modelu, přihlaste se  na 3-denní certifikační workshop v březnu (19-21.3.) na zámku Štiřín blízko Prahy.

 

Workshop organizuje náš partner SILFRA a členové PMI.CZ mají velmi zajímavou slevu na celý kurz! Více o programu workshopu zdeVíce informací a detailů ohledně ceny na stránkách našeho stránkách našeho partnera SILFRAV případě dotazů pište Piotr.Parys@silfra-consulting.com nebo volejte +48 694 459 476.

 

 

Vážení účastníci naší letošní první akce!

24.1.2019 proběhly jednak řádné volby do České komory PMI, jednak při příležitosti setkání členů a přátel PMI.CZ náš kolega a nově zvolený viceprezident pro lokální aktivity, Vlastík Poláček, připravil přednášku na téma "Jak do firmy nasazovat nástroje na řízení projektů?"
 
Zvoleni do řídícího výboru PMI byli tito kandidáti:
pozice: Prezident - Stanislav Bílek
pozice: Víceprezident pro rozvoj - Jiří Svoboda
pozice: Víceprezident pro lokální aktivity - Vlastimil Poláček
pozice: Víceprezident pro finance - Veronika Černíková
Děkujeme vám všem za vaše hlasy a svěřenou důvěru!

Přednáška Vlastíka Poláčka, která byla zařazena před oficiální program členské schůze a voleb, je pro vás k dispozici ke stažení zde.

© 2019 Česká komora PMI